Шрі- Ланка 

Поки немає остаточного рішення уряду про відкриття державних кордонів, але голова з туризму Шрі Ланки сказав, що острів сподівається почати приймати туристів з липня 2020 р.

Візи повинні подаватися Online за 2 тижні до початку туру з прикріпленням результатів тесту на COVID 19.

По прильоту:

В аеропорту всіх туристів перевірятимуть тепловізором на наявність температури та масок.  У чергах повинна дотримуватися дистанція. Обслуговуючий персонал аеропорту зустрічатимуть гостей у масках, в самому аеропорту у вільному доступі будуть дизинфектори. Туристи які прилетіли і потрапили під підозру на наявність вірусу COVID 19 будуть розміщені в готелях 4-5 * на 2 тижневий карантин, або в інше державне житло. Зустрічати в аеропорту дозволено тільки 1 представнику туристичної компанії, у якого обов’язково в наявності повинен бути сертифікат PCR (негативний тест на коронавірус), а так само такі сертифікати повинні бути у всіх водіїв які здійснюють трансфери.
Крім того, в цілях безпеки в трансферахне буде більше  2  пасажирів в легковому автомобілі і 1 пасажир на 2х сидіннях в мінівенах і автобусах, так щоб дотримувалась безпечна дистанція між ними. Так само у всіх транспортах в вільному доступі повинні бути антисептики і самі засоби пересування повинні бути продезинфіковані після кожної поїздки.

Всі готелі повинні  пройти перевірку органами влади на предмет дотримання правил безпеки в умовах пандемії і отримати відповідний сертифікат. При заселенні туристів перевірятимуть тепловізором на наявність температури і оброблюватимуть руки антисептиком. Басейном користуватися тимчасово заборонено. У ресторанах столи будуть накриті з дотриманням безпечної дистанції. Територія готелю і сам готель ретельно повинен оброблятися дезінфікуючими засобами.

Підприємства які доставляють продукти харчування будуть відкриті тільки після перевірки органами влади на предмет дотримання належних стандартів харчової гігієни та дотримання належних процедур для запобігання зараження і поширення вірусу як серед своїх працівників, так і серед туристів, які відвідують їх приміщення і тих, хто отримує їх послуги громадського харчування.

У всіх місцях масового скупчення таких як : супермаркети, торгові центри, туристичні магазини, туристи зобов’язані дотримуватися дистанції між покупцями, а так само власники торговими точок зобов’язані створити всі умови, щоб обслуговування  проходило якомога швидше і без контактів з іншими покупцями.

Квитки на екскурсії, по можливості будуть бронюватися заздалегідь, в уникненні черг для запобігання зараження і поширення вірусу.

 

 

ОАЕ

Інформації щодо відкриття кордонів поки що немає, але поділимось заходами які вже приймаються в Дубаї.

Департамент по туризму та комерційному маркетингу м. Дубай опублікував правила поведінки на пляжах при готелях і курортах емірату, які відкрилися для відвідування з 12 травня 2020 року.
Вхід на пляжі дозволений тільки для постояльців готелів. Басейни, спа-центри, сауни, тренажерні зали і дитячі клуби ще залишаються закритими для профілактики COVID-19.
Готелі зобов’язані забезпечити дотримання соціальної дистанції між гостями, на входах в готелі і ресторани і в місцях скупчення людей повинні бути розміщені антисептики для використання всіма бажаючими. Вхід для гостей з симптомами респіраторних захворювань заборонений.
У числі правил, випущених департаментом туризму, значаться такі:
1. Відвідування пляжу дозволено тільки для гостей (постояльців) готелю, випуск денних пропусків на пляж заборонений;
2. Всі відвідувачі готелів проходять процедуру вимірювання температури тіла на вході, при прояві будь-якого із симптомів COVID-19 вони будуть поміщені в ізолятор на території готелю;
3. Носіння маски на території готелю обов’язково для всіх гостей, включаючи дітей, і персонал;
4. Гості готелю повинні мати при собі свої рушники, принесені з дому; користуватися готельними рушниками на пляжі заборонено;
5. Забороняється відпочинок компаніями (друзів і сімей) з понад 10 осіб;
6. Всі відвідувачі пляжу зобов’язані дотримуватися соціальну дистанцію: самотні пляжники — не менше двох метрів один від одного, в компаніях — не менше чотирьох метрів, в тому числі при купанні в морі;
7. Душові кабіни і роздягальні залишаються закритими як на пляжі, так і в місцях загального користування в готелях (душ доступний тільки в номерах);
8. У ресторанах заохочується використання безконтактної оплати.

Таїланд

Згідно із заявою міністерства Туризму Таїланду ,  відновлення міжнародного туристичного потоку планується в жовтні 2020 року. Для цього всі відповідні відомства працюють над планами щодо відновлення, які допоможуть запобігти повторну хвилю пандемії.

«Найближчим часом будуть проведені міжнародні переговори між Таїландом і цільовими країнами. Як тайці, так і громадяни інших країн стурбовані пандемією, оскільки ніхто не хоче зараження і поширення вірусу у себе на Батьківщині », — повідомив директор Управління по туризму Ютасак Супасорн.

Такі острова Пхукет і Самуї можуть стати першими напрямками, що відкрилися для іноземних туристів. Планується, що в подальшому туристи зможуть вільно відвідувати і інші регіони країни. Основною вимогою для в’їжджають в Таїланд стане наявність медичної страховки і документів, які дозволяють посадку на літак. Експрес-тестування буде доступно після прибуття

Грузія
Відомо, що відкриття державних кордонів офіційно 1 липня.

На даний момент уряд тільки розробляє остаточний список вимог щодо обмежень, тому остаточної інформації, поки що немає.