ГРУПОВИЙ ТУР “Великий Індокитайський Вояж: В’ЄТНАМ + ЛАОС + КАМБОДЖА”

ГАРАНТОВАННИЙ ГРУПОВИЙ ТУР “Великий Індокитайський Вояж: В’ЄТНАМ + ЛАОС + КАМБОДЖА”

Ханой – Халонг – Луанг Прабанг – Сієм Ріп – Пномпень – Чау Док – Кан Тхо – Хошимін

Тривалість: 12 днів / 11 ночей

ПРОГРАМА ТУРУ

1 день: Приліт до Ханоя

Приліт до Ханоя (аеропорт Noibai).

Проходження паспортного контролю. Зустріч із російськомовним гідом.

Вільний час. Відпочинок.

Ніч у Ханої.

2 день Ханой – Халонг (круїз із ніччю на кораблі) (сніданок, обід, вечеря)

Сніданок у готелі.

08:00: Переїзд у бухту Халонг.

12:00: Прибуття в Халонг.

Затока Халонг – одне з природних чудес світу, занесена ЮНЕСКО до списку міжнародного надбання людства. У цій мальовничій бухті розташовано близько 2000 великих і маленьких острівців з химерними скельними утвореннями, таємничими печерами і гротами, мангровими лісами.

12:30: Трансфер на причал. Розміщення на кораблі. Вітальний напій.

13:00: Обід на кораблі, перепливаємо в плавуче рибальське село – Вунг Вієнг.

15:00: Прибуття у Вунг Вієнг. Це найкрасивіше село в затоці Халонг. Відвідування плавучого рибальського села на човні. У вас є можливість зустрітися з місцевими жителями, насолодитися чудовим пейзажем гір і печер. Плавання на каяках до безлюдних остовах.

16:15: Повернення на корабель і продовження круїзу – прибуття до чарівної печери-гроту Барабан.

Грот Барабан відомий своїми цікавими акустичними особливостями – тоді, коли вітер дме крізь численні сталактити і сталагміти грота, у людей, які перебувають у ньому, складається враження, ніби вони чують віддалений бій барабанів.

16:45 – 17:30: Насолоджуйтеся круїзом по бухті Халонг, відпочинок на терасі з фантастичним видом на бухту.

18:30: Клас кулінарії на сонячній терасі. Давайте подивимося, як зробити свіжі / смажені млинці з начинкою з рибним соусом.

19:30: Чудовий вечір у чарівній атмосфері в затоці Халонг, вечеря (в’єтнамські та європейські страви).

21:00: Безкоштовно організовується нічна ловля кальмара.

Ніч на кораблі, що стоїть на якорі в закритому морі в комфортній каюті (м’яке ліжко, душова з гарячою водою, кондиціонер).

Примітка* корабель залишає за собою право зміни маршруту!

 

3 день Халонг – Ханой (сніданок, обід)

6:30: Рано-вранці перед сніданком у нас буде можливість зустріти схід сонця.

Ранкова гімнастика (за в’єтнамською традиційною школою “Тайчі“).

7:30: Сніданок (шведський стіл) на борту корабля.

8:30: Продовження морського круїзу у напрямку до берега

10:00: Здача номерів

11:00: Висадка на берег.

12:00: Переїзд до Ханоя.

16:00 Прибуття до Ханоя.

Вільний час.

Ніч у Ханої.

 

4 день Ханой – оглядова екскурсія – переліт у Луанг Прабанг (сніданок)

Сніданок у готелі та здача номерів.

Оглядова екскурсія по Ханою (тривалість 3,5 – 4 години)

Відвідування визначних пам’яток столиці В’єтнаму:

– Храм Літератури (Văn Miếu) був заснований 1070 року імператором Ly Than Tong, який присвятив храм великому вченому і філософу – Конфуцію. У 1076 році тут був заснований перший в’єтнамський університет. Храм Літератури являє собою великий комплекс, оточений п’ятьма обгородженими внутрішніми двориками, з’єднаними між собою воротами, розташований серед зелені садів і штучних басейнів. Особливу цінність становлять вісімдесят дві плити з каменів, що знаходяться в одному з дворів храму. На них насічені імена тих, хто зумів отримати звання докторів у цьому університеті в період з 1442 до 1779 року. Майже після 1000 років існування, Храм Літератури є одним із небагатьох прикладів традиційної в’єтнамської архітектури, що залишилися.

– Озеро Повернутого Меча (Hồ Hoàn Kiếm) – серце Ханоя і одна з найяскравіших пам’яток в’єтнамської столиці. На озері розташовані 2 острови. Малий острів, де зведена триярусна пагода, розташований посеред озера. На великий острів можна потрапити по червоному мосту Сонця, що сходить, і побачити там Храм Нефритової гори. Звідси відкривається мальовнича панорама на озеро Хоанк’єм і мальовничий парк, що його оточує.

– Пагода на одному стовпі (Chùa Một Cột) – побудована в 1049 р. за часів правління імператора Лі Тхань Тонга. Це унікальна пам’ятка архітектури Ханоя 11 століття. Храм побудований з дерева на єдиному кам’яному стовпі діаметром 1,25 метра. Своїм виглядом ця будова зображує квітку лотоса – символ чистоти, що піднімається з моря печалі. Влітку ставок, що оточує пагоду, вкритий квітами лотоса.

– площа Бадінь (Ba Đình) – центральна площа Ханоя, де 2 вересня 1945 року президент Хо Ши Мін проголосив незалежність Демократичної Республіки В’єтнам. На площі знаходяться Мавзолей Хо Ши Міна (Lăng Chủ tịch Hồ Chí Minh).

– Таоїцький Храм Чан Во, де архітектурні деталі та барельєфи священних тварин виконані різьбленням по дереву, а центральна бронзова статуя Святого богатиря Чан Во і фігури воєначальників у чотирьох вівтарях храму відлиті з бронзи. Вас познайомлять із мистецтвом різьблення по дереву і мистецтвом бронзового лиття у В’єтнамі в 19 столітті.

– Найширше озеро в Ханої – Західне озеро з його мальовничими берегами, яке колись було курортом, де гуляли і відпочивали в’єтнамські королі.

– Прогулянка на мініавтобусі 30 хвилин Старим кварталом Ханою. Цей район, що нагадує за формою трикутник, складається з 36 вулиць – за кількістю купецьких і ремісничих гільдій, кожна з яких займала свою вулицю. Багато вулиць і донині носять назви товарів, які колись тут виробляли, а торгівля зберігає вірність місцевому цеховому принципу: на одних вулицях торгують тільки продуктами, на інших – одягом, сувенірами, іграшками.

– Вільний час на шопінг магазинами на шовковій вулиці.

Трансфер в аеропорт.

Виліт із Ханоя в Луанг Прабанг.

Прибуття в Луанг Прабанг. Зустріч в аеропорту і трансфер до готелю. Поселення в готель.

Луанг Прабанг розташований на березі річки Меконг, оточений горами і лісами. Це місто-музей просто неба, поєднує в собі красу буддистських храмів і французьких колоніальних будівель. Практично всі культові пам’ятки міста дійшли до нас у своїй первозданній красі. Луанг Прабанг був визнаний ЮНЕСКО, як місто, що найкраще збереглося в Південно-Східній Азії.

Ніч у Луанг Прабанзі.

 

5 день Луанг Прабанг – оглядова екскурсія і печери Пак Оу (сніданок)

Сніданок у готелі.

Екскурсія з російськомовним гідом:

-Храм Ват Май – найбільший храм у місті з красивим п’ятирівневим дахом, побудований 1796 року. У центральному залі священної обителі можна побачити позолочений барельєф, що зображує історію життя Будди. Головний зал добре представляє традиційний архітектурний стиль Луанг Парабанга.

– Національний музей (колишній королівський палац) – був побудований 1904 року, в той час, коли Лаос перебував під протекторатом Франції, тож у споруді відчувається гармонійне поєднання французького колоніального та традиційного лаоського архітектурних стилів. Праворуч від входу в довгому крилі розташована колишня приймальня, нині там представлена колекція статуй і портретів лаоських королів. Зал розписаний сценами з міського життя французькими художниками в 30-х рр. XX століття. У лівому крилі розташований колишній секретаріат, а зараз зібрані подарунки лаоським королям з інших країн. Приймальня короля була з’єднана з Тронною залою, де зараз представлені трони короля і королеви, декоровані мозаїкою і кристалами. Покої короля і королеви збережені практично в первозданному вигляді і включають спальню і їдальню, а також музичну кімнату, де зібрані традиційні лаоські музичні інструменти. Перед будівлею палацу представлена колекція королівських автомобілів.

– Ват Сієнг Тхон – колишній головний королівський монастир, а нині найцінніша пам’ятка історії та культури і найкрасивіша з релігійних споруд Луанг Прабанга. Його побудували 1560 року, і відтоді він практично не змінював свого первісного вигляду. Будівля храму являє собою втілення класичної храмової архітектури Луанг Прабанга, коли схили даху, поступово згинаючись, спускаються майже до самої землі. На задній стіні храму на червоному тлі мозаїкою викладені зображення різних птахів і звірів. Усередині, крім настінних зображень, на дерев’яні колони, що несуть стелю, нанесені золоті зображення. Усередині храму знаходиться святилище, де знаходиться дуже рідкісна статуя лежачого Будди.

– Двогодинний круїз вгору по Меконгу до знаменитих таємничих печер Пак Оу (Pak Ou), під час якого можна насолодитися видами провінційного життя Лаосу. По дорозі відвідування місцевих сіл Бан Сангхай і Бан Сіенглек, де роблять папір, продають текстиль і місцеву рисову горілку.

Пак Оу – буддистська святиня, розташована в печерах на річці Меконг, де зібрана багата колекція з кількох тисяч статуеток Будди.

На зворотному шляху відвідування колишнього королівського села Бан Фаном, відомого текстильними виробами ручної роботи.

Повернення в готель.

Ніч у Луанг Прабанзі.

 

6 день Луанг Прабанг – Сієм Ріп (сніданок)

Сніданок у готелі та здача номерів.

Трансфер в аеропорт.

Переліт Луанг Прабанг – Сієм Ріп.

Lao Airlines QV525 Depart: 13:40 (LPQ) Arrive: 15:40 (REP) Class: Economy,

Прибуття в Сієм Ріп – місто, розташоване серед рисових плантацій уздовж однойменної річки, є воротами в тисячолітній комплекс храмів Ангкор.

Зустріч в аеропорту і трансфер до готелю.

Вільний час.

Ніч у Сієм Ріпі.

 

7 день Сієм Ріп – Анкор Ват і Анкор Тхом (сніданок, вечеря)

Сніданок у готелі.

Відвідування найзнаменитішого храму Ангкора – Ангкор Ват.

Ангкор Ват зводили на початку XII століття. Структура і зовнішній вигляд храму мав символізувати міфічну священну гору Меру, повторюючи її обриси, відповідно вежі храму є її вершиною, стіни – скелями, а рів – океаном, що оточує центр Всесвіту. Сьогодні Ангкор Ват є головною визначною пам’яткою королівства Камбоджі, не дивно, що його зображення можна побачити навіть на державному прапорі. Ангкор Ват являє собою складну трирівневу конструкцію з безліччю сходів і переходів. Вінчають храм п’ять веж у формі бутонів лотоса, одна в центрі і чотири по краях. Уздовж кожного з трьох рівнів проходять галереї. Галереї першого рівня, загальна довжина яких приблизно 800 м, прикрашені двометровими барельєфами, що зображають різні сцени з міфології та життя стародавніх кхмерів. Галереї другого рівня прикрашені скульптурними зображеннями танцівниць, загальна кількість яких доходить до двох тисяч. Ангкор Ват оточений ровом завширшки 190 м., у якому в стародавні часи розводили крокодилів. Із західного боку рів перетинає кам’яна дамба, якою проходить шлях до входу в храм.

Відвідування храму Та Пром.

Та Пром – один із найпривабливіших храмів Ангкора. Храм спеціально не очищався від джунглів і постає в тому вигляді, в якому його побачили французи. Вежі, що буквально розриваються стовбурами дерев, статуї богів, оповиті гілками ліан, і дахи галерей, продавлені під вагою величезного коріння, – такий сьогодні вигляд має цей храм.

Обід у місцевому ресторані (за додаткову плату).

Після обіду відвідування основних храмів Ангкор Тхом.

Вечеря і національне шоу – танці Апсара (Apsara).

Стародавні кхмерські танці легендарних Апсар, що являють собою поєднання унікальних жестів і неймовірної пластики. Кожен танець – це окрема історія, що несе в собі сакральний сенс. Кожен рух – це заворожуючий потік енергії. Ще в давнину жінки, які виконували головний кхмерський танець – Апсара, зводилися в ранг богинь і шанувалися всіма, зокрема й королями.

Повернення в готель.

Ніч у Сієм Ріпі.

 

8 день Сієм Ріп – озеро Тонлесап (сніданок)

Сніданок у готелі.

Трансфер до причалу.

Прогулянка озером Тонлесап. Унікальне озеро, яке називають “Камбоджійським морем”, славиться не тільки безкрайніми горизонтами, а й унікальним “містом на воді”, в якому є все: магазини, ринки, школи, кафе, церкви. Така інфраструктура розвинулася у зв’язку з неможливістю існувати на землі. Під час війни біженці та дезертири з В’єтнаму попросили притулку в сусідньої країни – Камбоджі. Їм дозволили, але з умовою, що жити на твердій землі їм заборонено. Тоді в’єтнамці побудували плаваючі будинки на озері.

Відвідування Шовкової ферми, яка розташовується за 16 км на захід від Сієм Реап. Повернення в готель.

Ніч у Сієм Ріпі.

 

9 день Сієм Ріп – Пномпень (сніданок)

Сніданок у готелі та здача номерів.

Трансфер без гіда в Пномпень, столицю Камбоджі (час у дорозі – 5-6 годин).

Прибуття в Пномпень. Розміщення в готелі.

Оглядова екскурсія містом:

Королівський Палац – є однією з найбільш вражаючих архітектурних споруд столиці. Був побудований 1866 року королем Преах Бат Нородом. Місце спорудження палацу розраховане з великою точністю комісією Королівських Міністрів і Астрологів, бо вважається, що Король – прямий нащадок Богів, чия роль – жити і панувати на Землі під заступництвом небес. Королівський палац складається з декількох будівель, однією з яких є Тронна Зала, яку використовують для проведення церемоній, коронацій, зустрічей з іноземними делегатами та урядовими службовцями.

Срібна Пагода – офіційно вважається королівським храмом, вражає своєю розкішшю. Тут зберігається безліч статуеток Будди з дорогоцінних металів і каміння, найвідоміші з яких – створена з кришталю статуя “Смарагдового Будди”, датована 17-м століттям, і статуя Будди Матрейї (Будди Прийдешнього), інкрустована 2086 діамантами. Для створення ступи було використано 5000 срібних плит (підлога), а також безліч італійського мармуру.

Національний музей – був побудований французами в 1917-1920 роках і присвячений королю Сісовату, тут представлено понад 5000 експонатів, що розповідають про історію та мистецтво країни. Найцінніші пам’ятки ангкорського періоду – лінгами, статуї та інші артефакти, серед яких – статуя прокаженого короля з Ангкор Вата.

Повернення в готель. Ніч у Пномпені.

10 день Пномпень – Кан Тхо (сніданок)

Сніданок у готелі. Вільний час і здача номера (до 12:00). Трансфер без гіда до пристані і посадка на комфортабельний корабель “Blue Cruise”.

Круїз до В’єтнаму. Зустріч у Чау Док і трансфер у місто Кан Тхо.

Розміщення в готелі. Ніч у Кан Тхо.

 

11 день Кан Тхо – екскурсія Меконгом – Хошимін (сніданок)

Сніданок у готелі та здача номерів.

Екскурсія по Дельті Меконгу: прогулянка на катері річкою Тієн Зянг, з відвідуванням плавучого ринку Кай Ранг. На плавучому ринку прилавки розташовані прямо в човнах, де можна придбати різні сувеніри та фрукти. Відвідування островів, містечка Мітхо, дегустація екзотичних фруктів, тропічного чаю з медом, знайомство з місцевим життям і місцевим ремісничим виробництвом: виготовлення рисових коржів і в’єтнамських солодощів.

Обід із традиційними в’єтнамськими стравами.

Переїзд до Хошиміна.

Ніч у Хошиміні.

 

12 день Хошимін трансфер в аеропорт (сніданок)

Сніданок у готелі.

Здача номерів.

Трансфер в аеропорт.

Реєстрація на рейс

Виліт із Хошиміна.

Кінець програми.

У вартість входить:

– розміщення в готелях за програмою;

– трансфери з російськомовним гідом за програмою (машина з кондиціонером);

– екскурсії з російськомовним гідом за програмою;

– вартість вхідного квитка на зазначені пам’ятки;

– харчування: щоденний сніданок у готелі; у круїзі бухтою Халонг + 1 сніданок, +2 обіди, +1 вечеря; +1 обід у дельті Меконгу; +1 вечеря в Сієм Ріпі шоу Apsara

– запрошення на візу до В’єтнаму – багаторазовий в’їзд;

– 2 пляшки питної води на день під час туру.

У вартість не входить:

– міжнародний переліт;

– віза після прильоту до В’єтнаму (дворазова) – 50 дол/особа;

– віза після прильоту в Лаос – 30 дол/ос;

– віза після прильоту в Камбоджу – 30 дол/чол;

– внутрішні перельоти:

Ханой – Луанг Прабанг – від 220 дол/ос;

Луанг Прабанг – Сієм Ріп – від 235 дол/ос;

– страховка;

– напої, міні-бар у готелі, всі витрати, не зазначені в програмі.

Підпишіться на нашу розсилку!

Залиште email і отримуйте найсвіжіші новини

Loading