Остров Маэ

Острів Мае – головний і найбільший острів архіпелагу, найчастіше відвідуваний туристами. Тут розташований міжнародний аеропорт, тому трансфер довгим не буде.

Транспорт Мае

Регулярно курсують автобуси між Вікторією і найпопулярнішим пляжем на острові – Бо-Валлон. Останній автобус вирушає о 19:30, пізніше можна дістатися тільки на таксі (близько 70 Rs, необхідно торгуватися і уточнювати вартість поїздки до посадки). До східного, західного або південного узбережжя можна також дістатися автобусом із Вікторії. Вартість проїзду 4 Rs, платити водієві.

Пляжі Мае

На острові 68 пляжів. Практично на кожному з них можна орендувати спорядження для сноркелінгу, дайвінгу, серфінгу, віндсерфінгу або катання на водних лижах. Прямо з пляжів стартують морські екскурсії на яхтах або моторних човнах.

Пляж Бо-Валлон (Beau Vallon) – найбільший, найвідоміший і найвідвідуваніший, розташований усього за 3 км від столиці – Вікторії. На ньому зосереджена вся місцева “тусовка”, кипить нічне життя і розвинена основна туристична інфраструктура. Хвилі тут не бувають великими: місцевий риф виступає в ролі хвилеріза. В океані є платформи, з яких можна пірнати, а місцеві готелі дозволяють користуватися своїм пляжем і баром не тільки постояльцям. У селі Бо-Валлон, де дорога з Вікторії закінчується роздоріжжям на захід – у Бель-Омбр (Bel Ombre), і на північний схід у Гласиз (Glacis), є заправка, банкомат Barclays Bank, інтернет-кафе і поліцейський відділок. Безліч крамничок притулилося на дорозі вздовж пляжу і дороги до Бель-Омбра.

Південніше аеропорту можна знайти кілька симпатичних диких бухт і відокремлених пляжів, наприклад, Фейріленд-Біч, який славиться шикарним сноркелінгом. Тут же розташовані пляжі Анс-Форбанс, Анс-Буганвіль і Анс-Рояль, які захищені кораловим рифом, тож там можна купатися в спокійній воді та безпечно плавати з маскою і трубкою.
Західне узбережжя Мае – більш дике, мальовниче і багате на пляжі. Дорога, що веде від затоки Анс-Такамака до порту Лоней (Port Launay), славиться розкішними краєвидами на узбережжя, де кожен може придивитися до бухти та пляжу за смаком. Звідси також легко дістатися до східного узбережжя острова мальовничими дорогами, які проходять через центр острова. У місцевій бухті Поліс-Бей, наприклад, купатися не варто – небезпечно. Зате звідси відкриваються приголомшливі види на серфінгістів, варто захопити з собою кошик для пікніка.
Далі на захід ідуть чудові пляжі Анс-Такамака, Анс-Голет і Анс-а-ля-Муш. Важче дістатися до ізольованих пляжів Анс-Солей і Анс-Пті – знадобиться джип, але пляжі, що сховалися в пальмах, і море, багате морською живністю, на це цілком заслуговують. Пляж Гранд-Анс підійде для любителів серфінгу з хорошими хвилями, але з травня по вересень там треба бути обережним – вода через мусони дуже неспокійна.

Розваги та визначні пам’ятки Мае

Вікторія – найменша столиця у світі, з колоритним ринком і двома головними вулицями, на перетині яких стоїть мініатюрна копія лондонського Біг-Бена. Головні визначні пам’ятки: знаменитий собор Непорочного Зачаття, Музей природної історії, Крафт-Віллідж, де ремісники виставляють свої роботи, крихітний Історичний музей, Ботанічний сад Мон-Флері та Сад орхідей. Тут також можна відвідати майстерню Майкла Адамса – знаменитого сейшельського художника, чиї полотна цінуються знавцями буквально на вагу золота. Ще можна прогулятися Центральним ринком сера Персі Селвіна Кларка, щоб перейнятися способом життя аборигенів, а також прикупити недорогі сувеніри.

На півдорозі з Вікторії до Порт-Глоду, за 2 км від пляжу Анс-Рояль розташований Королівський сад “Ле-Жардан-дю-Руа” (Le Jardin du Roi, тел.: 371-313, вхід 25 Rs, години роботи: 10:00-17:00). Прекрасний сад спецій і весь парк можна оглянути під час пішої екскурсії мальовничими стежками та просіками. Будинок плантатора, що розташований на території парку, цікавий однокімнатним музеєм і симпатичним рестораном із чудовими краєвидами на узбережжя.

Інша цікава пам’ятка – село ремісників (Craft Village, вхід безкоштовний, режим роботи: 9:30-17:30, тел.: 376-100). Тут розташовано кілька крамничок із виробами та сувенірами, модельками човнів, горщиками і виробами з кокоса. Тут же можна перекусити в ресторанчику Vye Marmit (тел.: 376-155, режим роботи: пн-сб 11:00-21:00, головні страви від 75-150 Rs). А проїхавши ще кілька хвилин від села ремісників, можна потрапити до креольського інституту Lenstiti Kreol, який розміщений у красивій колоніальній будівлі.

Підпишіться на нашу розсилку!

Залиште email і отримуйте найсвіжіші новини

Loading