Шановні колеги,

Інформуємо вас про те, що з 1 серпня 2020 року пред’явлення до вильоту на реєстрацію рейсу негативних результатів ПЛР-тестів на COVID-19 стає обов’язковим для відвідування Об’єднаних Арабських Еміратів!

Правило поширюється на громадян країни, резидентів, туристів і транзитних пасажирів, незалежно від аеропорту прибуття, країни вильоту або авіакомпанії, яка здійснює рейс.

ПЛР-тест дозволено проходити в будь-якій лабораторії країни, затвердженої на місцевому рівні для проведення тестів на коронавірус.

Термін дії тесту складає 96 годин з дати його проведення.
Результат повинен бути виданий англійською або арабською мовою і обов’язково роздрукований.

Результати експрес-тестів на COVID-19 не приймаються!

Діти у віці до 12 років і діти з інвалідністю від середнього до тяжкого ступеня не підлягають тестуванню.

При вильоті з Дубая тільки в країни Європейського Союзу або Великобританію з 1 серпня необхідно надати роздруковану копію негативного результату ПЛР-тесту COVID-19 до вильоту.

Перед подорожжю:
° Переконайтеся, що ваші документи відповідають візовим вимогам для в’їзду в ОАЕ. Відвідайте спеціальний сайт ІАТА з інформацією для мандрівників IATA Travel Centre, щоб зрозуміти, які обмеження діють в пункті вашого призначення.
° Подбайте про наявність відповідної міжнародної медичної страховки, що включає покриття на лікування COVID-19. Документ повинен бути складений або продубльований англійською мовою і роздрукований.
° Роздрукуйте і заповніть форму декларації про стан здоров’я, що підтверджує, що за станом здоров’я ви можете зробити переліт і у вас є туристична страховка, чинна в ОАЕ.
° Роздрукуйте і заповніть обов’язкову форму, яка підтверджує, що ви завантажили додаток COVID-19 DXB, за потребою будете дотримуватися самоізоляцію і будете дотримуватися превентивних заходів для обмеження поширення коронавірусу. Ця форма повинна бути передана в Управління охорони здоров’я Дубая після прибуття в Дубай.
° Після прибуття в Дубай вам необхідно завантажити додаток COVID19 — DXB Smart App (з Apple App Store або з Google Play Store) для реєстрації в Управлінні охорони здоров’я Дубая, перш ніж покинути аеропорт. Ви можете скористатися безкоштовним Wi-Fi в Міжнародному аеропорту Дубая.
° Пам’ятайте, що: носіння маски, дотримання соціального дистанціювання і регулярна гігієна рук є частиною обов’язкових запобіжних заходів у зв’язку з COVID-19, прийнятих в Дубаї