Умови користування

1. Вступ Ці Умови користування (“Умови”) регулюють використання вебсайту https://aristeya.com.ua/ (“Сайт”), який керується з України та надає послуги німецькою та англійською мовами. Сайт надає інформацію та послуги, пов’язані з організацією та продажем туристичних пакетів. Звертаючись до та користуючись Сайтом, ви погоджуєтесь дотримуватись цих Умов та всіх застосовних законів та регуляцій.

2. Використання контенту Сайту Весь контент на Сайті, включаючи тексти, графіку, логотипи, зображення, а також компіляцію цих матеріалів, є власністю Сайту і захищений законами України про авторське право та відповідними міжнародними договорами. Вам дозволяється переглядати, завантажувати і друкувати контент з Сайту виключно для особистих, некомерційних цілей.

3. Товарні знаки Товарні знаки, службові марки та логотипи, які використовуються та відображаються на Сайті, є зареєстрованими та незареєстрованими товарними знаками Сайту та третіх осіб. Ніщо в цих Умовах не надає вам ліцензії чи права на використання будь-яких товарних знаків, відображених на Сайті, без попередньої письмової згоди власника товарного знака.

4. Відмова від гарантій Сайт надається на умовах “як є” та “як доступно”. Сайт виразно відмовляється від усіх гарантій будь-якого роду, як прямих, так і непрямих, включаючи, але не обмежуючись, непрямими гарантіями товарності, придатності для конкретної мети та непорушення прав інтелектуальної власності або інших прав.

5. Обмеження відповідальності За жодних обставин Сайт чи його постачальники не несуть відповідальності за будь-які збитки (включаючи, без обмежень, збитки за втрату даних чи прибутку, або через перерву в бізнесі), які виникають через використання або неможливість використання Сайту, навіть якщо Сайт або уповноважений представник були попереджені усно або письмово про можливість таких збитків.

6. Поведінка користувача Ви погоджуєтесь не використовувати Сайт для цілей, які є незаконними або заборонені цими Умовами, або для запрошення до виконання будь-якої незаконної діяльності чи іншої діяльності, яка порушує права Сайту або інших.

7. Зміни до Умов Сайт залишає за собою право переглядати ці Умови в будь-який час без попереднього повідомлення. Використання цього Сайту після таких змін підтверджує вашу згоду бути зв’язаним поточною версією цих Умов користування.

8. Застосовне право та юрисдикція Ці Умови регулюються та тлумачаться відповідно до законів України, без урахування її колізійних норм. Ви погоджуєтесь з виключною юрисдикцією судів, розташованих в Україні, для будь-яких юридичних дій, позовів або проваджень, що виникають з цього Сайту або цих Умов.

9. Контактна інформація Якщо у вас є питання або занепокоєння щодо цих Умов, будь ласка, зв’яжіться з нами за office@aristeya.com.ua.

Ваше використання Сайту підтверджує вашу згоду з цими Умовами користування та вашу згоду бути юридично зобов’язаним ними.

Підпишіться на нашу розсилку!

Залиште email і отримуйте найсвіжіші новини

Loading