Екскурсійна програма «Класична Антарктида»

Класична Антарктида

10 ДНІВ / 9 НОЧЕЙ

Дати уточнювати у менеджра

Експедиційний круїз на Антарктичний Півострів і Південні Шетландські острова на борту судна Ушуайя.

Приголомшлива пригода по дикій природі. Найпівденніший місто в світі, Ушуайя — ось де почнеться Ваша подорож. Погляньте на сушу, розташовану за сумнозвісною протокою Дрейка! коли ми доберемося до красивих і багатих історією Південних Шетландських острововви зможете нескінченно спостерігати за тваринним світом — великими колоніями пінгвінів, битвами морських слонів або мирними китами, в той час як контрастні ландшафти на нашому шляху не залишать Вас байдужими.

День 1: Відправлення з Ушуайя

Судно Ушуайя відправляється в другій половині дня. У вас буде можливість познайомитися з іншими членами експедиції і послухати вступну лекцію персоналу судна. Після розселення по каютах, ми відправимося на судні уздовж знаменитої протоки Бігль і живописного перевалу Макінлай.

День 2 і 3: Перетин Протоки Дрейка

Названий на честь знаменитого дослідника сера Френсіса Дрейка, який плив по цих водах в 1578 році. Протока Дрейка також зазначає Антарктичну конвергенцію  біологічний бар’єр, де холодні, які течуть на північ, води Антарктиди зустрічаються з теплими водами Тихого і Атлантичного океанів. Це створює велике різноманіття поживних речовин, яке підтримує біорізноманіття цього регіону.

Коли ми будемо пропливати по протоці, лектори будуть з вами на палубі, щоб допомогти в ідентифікації дивної різноманітності морських птахів, в тому числі багатьох альбатросів, які, як завжди супроводжують судно. Політика відкритого капітанського містка судна дозволить вам приєднатися до капітана і його помічникам і дізнатися про навігацію, поспостерігати за китами і насолодитися видом. Також буде запропонована повна програма цікавих лекцій.

Перші спостереження за айсбергами і  засніженими горами будуть свідчити про те, що ми досягли Південних Шетландських островів — групи з двадцяти островів і острівців, вперше побачені в лютому 1819 року англійським капітаном Вільямом Смітом команди Вільямса. При сприятливих умовах в протоці Дрейка наші лектори та натуралісти будуть супроводжувати вас на берег, для  зустрічі з пінгвінами і тюленями в День 3.

День 4 — 7: Відкриття Антарктичного півострова і Південних Шетландських островів

Південні Шетландські острова є притулком для дикої природи. Величезні колонії пінгвінів, пляжі, які встелені антарктичними морськими котиками, і південні слонові тюлені зроблять Ваш день на острові незабутнім.

Острів Кінг-Джордж, найбільший з Південних Шетландських островів, де гніздяться колонії пінгвінів Аделі і пінгвінів Чінстрапа, Домініканські чайки, блакитноокі баклани, Полярні крячки і південні гігантські буревісники. Макарони, Чінстрап і пінгвіни Генту, а також південні слонові тюлені чекають вас на острові Лівінгстон.

Чудова історія Антарктичного півострова надасть вам маловідомі факти. У вас буде достатньо часу, щоб дослідити його дивовижні пейзажі, первозданну снігову пустелю, гори і водні шляхи, а також неймовірне розмаїття дикої природи. Крім пінгвінів і морських птахів, ви, швидше за все, побачите тюленя Ведделлакрильоїда і морського леопарда, а також малого полосатикакосатку і горбатих китів з близької відстані.

Ми плануємо навігацію найкрасивішими водними шляхами (в залежності від льодових умов): протоку Жерлаш, канал Неймайера і протоку Лемера  вузькі проходи між  гірськими породами і  льодовиками. Ми плануємо зробити як мінімум дві висадки в день,  висадки можуть включати:
Залив Парадайс (Райська затока), мабуть, є самим влучно названим місцем в  світі, і ми спробуємо висадитися на континент. Після подолання Антарктичної протоки, заповненої айсбергами,  сподіваємося відвідати метушливих пінгвінів Адель (тут розмножується білльше 10000 пар) і колонії блакитнооких бакланів на острові Паулета. У 1903 році експедиція Норденшельда побудувала тут кам’яну хатину. Сьогодні ці руїни захоплені гніздами пінгвінів. Подальші дослідження можуть доставити вас до групи островів Мелчіор, острова Кувервілл, Портал Поінт, гавані Неко, острова полон і, якщо дозволять льодові умови, до острова Петерманн для відвідування найпівденнішій колонії пінгвінів Генту.

День 8 і 9: Перетин протоки Дрейка, рух на північ

Ми залишаємо Антарктиду і прямуємо на північ через протоку Дрейка. Запрошуємо приєднатися до наших лекторів і натуралістів на палубу, там ми будемо спостерігати за морськими птахами і китами, а також прослухаємо останні лекції. Скористайтеся можливістю відпочити і  подумати про пригоди минулих днів на зворотному шляху в Ушуайя.

День 10: Прибуття в Ушуайя

Рано вранці ми прибуваємо в порт Ушуайя і залишаємо однойменне судно після сніданку.

Зверніть увагу: вищевказаний маршрут  це тільки путівник. Наш точний маршрут і програма можуть відрізнятися, щоб найкращим чином використовувати місцеву погоду і льодові умови, і можливость поглянути на дику природу. Зміни будуть зроблені капітаном і / або керівником експедиції для сприяння найкращих результатів виходячи зі сформованих умов. На борту судна буде щоденна програма.

 

У вартість включено:

 • Розміщення на судах в обраному типі каюти
 • Харчування на борту під час рейсу FB
 • Зони приготування чаю і кави
 • Всі заплановані висадки / екскурсії
 • Досвідчений командир експедиції і команда
 • експедиційна парка
 • Гумові чоботи для висадки на берег під час круїзу
 • Всі портові збори

У вартість не включено:

 • Авіаперевезення в / з міста посадки і висадки
 • Візові та паспортні збори (в разі їх необхідності)
 • Страховий поліс повинен бути не менше, ніж на 150.000 дол США
 • Напої (крім чаю і кави)
 • Пральня та особисті витрати, понесені на борту
 • Чайові для екіпажу (рекомендується 15 доларів США з людини в день)
 • Доплата за одномісне розселення За запитом.

Горящие предложения
ОАЕ/Аджман 1320 $
THE OBEROI BEACH RESORT AL ZORAH
Из Киева
14.6.20
7
BB
1/2 DBL
SEA SUN SEAVIEW HOTEL
Из Киева
4.9.20
9
ALL
1/2 DBL
Шрі-Ланка/ Велігама 893 $
WELIGAMA BAY MARRIOTT RESORT & SPA
Из Киева
2.9.20
7
BB
1/2


чтобы наш менеджер связался с Вами.