Порядок оплат

Платежі

Шановні партнери!

 1. Всі оплати приймаються виключно в українській національній валюті (гривні) за курсом ТО Арістея Тур.
 2. Рахунок доступний в особистому кабінеті агента з моменту підтвердження заявки.
 3. Оплата зараховується тільки в операційний банківський час з 11-00 до 16-00 годин дня.
 4. Рахунок виставляється кожен день по актуальному курсу компанії Аристея Тур до «дати передоплати» і «дати повної оплати», яка вказана менеджером в заявці в особистому кабінеті агента.
 5. 100% оплата заявки повинна бути за 1 місяць до початку туру, якщо немає інших умов, узгоджених з менеджером.
 6. При порушенні термінів повної оплати — рахунок виставляється за найвищим курсом з дня підтвердження заявки.
 7. Датою оплати вважається дата зарахування грошових коштів на розрахунковий рахунок компанії Аристея Тур. Платежі, відправлені в неопераційний час, будуть зараховані на розрахунковий рахунок компанії Арістея Тур на наступний банківський операційний день. Платежі, відправлені в суботу або в неділю, зараховуються на розрахунковий рахунок компанії Арістея Тур в понеділок (або на наступний банківський операційний день, якщо субота — офіційний вихідний) за курсом понеділка (або наступного банківського операційного дня, якщо субота — офіційний вихідний).
 8. При оплаті в призначенні платежу необхідно вказувати номер і дату рахунку.
 9. При здійсненні оплати частинами, всі платежі повинні надходити від одного платника. У разі надходження суми від різних осіб платежі зараховуються тільки від імені першого платника.
 10. Оплата може проводитися від третьої особи, за умови, що платником виступає особа, на ім’я якого виставлений рахунок.
 11. Бронювання, які потрапляють під визначення «Раннє бронювання», оплата узгоджується в індивідуальному порядку з менеджером по напрямку. Це правило не поширюється, на заявки в період Новорічних та Травневих свят, Дитячих канікул, інших високих дат, а також Національних свят в країні перебування.

Комісія при прийомі платежів:

— у відділенні банку «Приват Банк» становить 1%, максимальна комісія 200 гривень;

— в терміналі банку «Приват Банк» становить 1%, максимальна комісія 50 гривень.

 

Повідомляємо, що у зв’язку з набуттям чинності Закону України «Про Запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», а так само ст. 9 вищевказаного Закону, банки зобов’язані здійснювати ідентифікацію, верифікацію і вивчення клієнтів, в тому числі проведення переказів (включаючи міжнародні) фізичною особою, фізичною особою — підприємцем, здійснюється без відкриття рахунку, що дорівнює або перевищує 15 000 гривень, або суму, еквівалентну зазначеній сумі, в тому числі в іноземній валюті, банківських металах, інших активах, одиницях вартості, але не менше 15 000 грн.

Це означає, що при здійсненні платежу на розрахунковий рахунок компанії суми що дорівнює або перевищує 15 000 гривень, банк має право вимагати у Вас паспорт та ідентифікаційний код для проведення ідентифікації, а також копію паспорта та ідентифікаційного коду платника з платіжними документами, які залишаться в банку.

У разі, якщо сума, яка вноситься понад 15 000 грн., То банк має право вимагати рахунок на оплату послуг, а також при необхідності договір, на підставі якого здійснюється оплата. Щоб уникнути проблем зі своєчасною оплатою, просимо Вас уважно поставитися до вимог банку, і мати при собі всі необхідні документи при здійсненні оплати рахунків.


ВАЖЛИВО

Для оплати послуг від Фізичних осіб

Банком стягується комісія:
— Через касу банку: 1%, мінімально 15грн — максимально 50 грн
— Через термінал і «приват 24»: 1%, мінімально 5 грн — макс 50 грн

Якщо фіз особа не є клієнтом приват банку, стягується комісія 1%, мінімум 15 грн, максимум 200 грн. Це додається до вище викладеної комісії.

Ця сума додається окремо платником, до суми рахунку.


 

Підпишіться на нашу розсилку!

Залиште email і отримуйте найсвіжіші новини