Ла-Діг – гарний маленький острів в Індійському океані з неквапливим ритмом життя, мальовничими скелями і рожевими пляжами. Сюди можна потрапити з острова Праслін на поромі (близько півгодини), з острова Мае – на катері (ті ж 30 хвилин) або вертольотом.
Пляжі Ла-Діга
Візитною карткою острова вважається узбережжя бухти Сурс-д’Аржан (“Срібне джерело”) з ефектною панорамою з величезних гранітних масивів, рожевих вранці і червоних на заході сонця.
Довга смуга пляжів тягнеться від мису Барбі, всі вони оточені гранітними скелями. Найвіддаленіші пляжі розташовані в бухтах Гранд-Анс, Пті-Анс і Анс-Кококо. Це найкрасивіші пляжі острова, пісок там має рожевий відтінок. Однак під час південно-східного мусону (з квітня по жовтень) море стає неспокійним і купатися на цих пляжах небезпечно. Крім того, завжди варто звертати увагу на дерев’яні таблички з написами різними мовами: “Остерігайтеся небезпечних течій”.
Для занять сноркелінгом найкраще вирушити на довколишній острівець Іль-де-Кокос.
Розваги та визначні пам’ятки Ла-Діга
На висоті 300 метрів над рівнем моря височіє гора Ні-д’Егл (“Орлине гніздо”), яка займає більшу частину площі острова. Головна визначна пам’ятка острова – парк Юньйон-Істейт (L’Union Estate), що належав колись знаменитому тут сімейству Хоссен. У ньому розташована одна з найдавніших колоніальних будівель, що збереглися на Сейшелах. Не менший інтерес для туристів становить і будинок на території парку, де знімали культовий кінофільм усіх радянських школярів 80-х – “Еммануель”.
У Ла-Пассі, столиці острова, можна помилуватися старими креольськими дерев’яними будинками. На півночі острова, на мисі Барбі височіють могили перших колонізаторів, які прийшли з острова Бурбон (сьогодні відомого як Реюньйон).
Дайвінг на Ла-Дізі
Ла-Діг – одне з найпопулярніших місць занурень на Сейшелах: в околицях острова розташовано понад 30 дайв-сайтів на будь-який смак. До числа найвідоміших належать: “Аве-Марія” – гранітні скелі, що оточують кораловий атол, з безліччю підводних проходів, “Ченнел-Рокс” і “Вайт-Бенк” з купою різноманітних “аборигенів”, “Гран-Сер” і “Вест-Сістер-Рок”, де можна побачити велику баракуду і сіру акулу. Також любителям поплавати з маскою і балоном напевно сподобається сайт “Корал-Гарден”, чия назва говорить сама за себе.