Південно-Східна Азія разом з Арістея Тур!

Aristeya Tour з 2008 року активно співпрацює з Південно-Східною Азією, і в зимовий сезон такі країни як Шрі Ланка, Таїланд, Індонезія, Малайзія є одними із улюблених напрямків для туристів.

Що важливо знати, підбираючи відпочинок в Азії?

1️⃣ Сезонність. Обовʼязково потрібно вивчити, коли сезон та не сезон, і наскільки він виражений, і як впливає на відпочинок. 

Не сезон, як правило, привабливий по цінам, а часто і по погоді, але турист може про це і не знати 🙂 Тому не нехтуйте цим, та обов’язково запитайте у наших менеджерів про сезонність направлення.

2️⃣ Категорія та якість готелів. Не лише вартість має значення, але і якість також. Часто стикаємося з тим, що готелі мають умовну категорію від 2 до 5+, яка, скажімо, плаває як у сторону її завищення, так і її заниження.

Оцінку ставите ви, спираючись на знання та отриману інформацію, з обов’язковим урахуванням побажань туриста. Тож слухаємо туриста, а потім обираємо готель.

3️⃣ Екскурсії. Обов’язково пропонуйте їх туристам, оскільки в даному регіоні насичена екскурсійна програма. Турист, приїжджаючи в країну без заброньованої екскурсійної програми, засмучується, коли розуміє, що логістика не завжди проста, і немає можливості на місці подивитися основні пам’ятки.

4️⃣ Особливості курортів та пляжів. Важливо враховувати, як розташований готель, який пляж, та де розташована основна туристична інфраструктура.

5️⃣ Актуальні правила в’їзду до країн, в які ви плануєте відправити своїх туристів.

Враховуючи ці правила та побажання туристів при підборі турів, ви однозначно вгадаєте з варіантами, а Aristeya Tour завжди готова допомогти, тому що ми на відстані одного дзвінка!

ПІДБІР ТУРУ

Підпишіться на нашу розсилку!

Залиште email і отримуйте найсвіжіші новини

Loading