Звертаємо вашу увагу на те, що з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2,
постановою Кабінету Міністрів України №310 від 7 квітня 2021 року.

Тепер для в’їзду в Україну аналізи не потрібно здавати, українцям, іноземцям та особам без громадянства до 11.99 років.

▶️Вимоги для іноземців:

Зокрема, відповідно до внесених змін, щоб потрапити в Україну, іноземці, окрім обов’язкового полісу страхування, як це було визначено до цього,
повинні мати негативний результат тестування на COVID-19. Він повинен бути зроблений методом полімеразної ланцюгової реакції, який проведено не більше як за 72 години до перетину державного кордону.

У разі відсутності поліса (свідоцтва, сертифіката) страхування або негативного результату тестування на COVID-19 співробітники ДПСУ відмовлятимуть іноземцям та особам без громадянства у перетині державного кордону.

▶️Вимоги для громадян України:

Громадяни України зобов’язані пред’явити негативний результат ПЛР тесту на COVID-19, який зроблений за 72 години до прибуття в Україну
Або Громадяни України можуть пройти 14-денну самоізоляцію при поверненні додому, встановивши додаток «Вдома».
Припинити самоізоляцію можна отриманням негативного результату ПЛР тестування на COVID-19.
Тестуванню підлягають всі дорослі туристи і діти від 12 років включно. Діти до 11.99 звільняються від проходження ПЛР тестування.

Крім того, змінами закріплені повноваження, що посадові особи Державної прикордонної служби перевіряють встановлення мобільного додатка громадянами.

▶️Також влада уточнила вимоги до іноземців та осіб без громадянства, які постійно проживають в Україні, тобто мають вид на проживання. До них пред’являються ті ж вимоги, що і до громадян України.